Od kilku miesięcy na jednym z portali społecznościowych dostępny jest profil pod nazwą „NIE polecam w Ząbkowicach Śląskich.

W zamyśle osób zakładających tego typu strony, jest szukanie rozmaitych mankamentów w działaniu instytucji, usług, handlu w danym mieście. Zaproszenie do korzystania z profilu kończy się zwrotem: „Wyślij donos, a opublikujemy go anonimowo!”

Nasza propozycja jest inna. Portal ZĄBKOWICE4YOU zaprasza do informowania o tym, co Państwa cieszy i o tym, co niepokoi. Gwarantujemy anonimowość każdej osobie, która wykorzysta formularz TWOJA INFORMACJA, aby przekazać nam materiał zasługujący na podjęcie dziennikarskiej interwencji. Zachęcamy również do przesyłania tą samą drogą wiadomości pozytywnych dotyczących naszej lokalnej społeczności. Do Państwa dyspozycji jest także PORÓWNYWARKA, gdzie już teraz można przeglądać i oceniać oferty podmiotów prowadzących działalność handlową i usługową na terenie całego Powiatu Ząbkowickiego. Możecie Państwo zgłaszać kolejne instytucje i firmy, które warto ocenić i porównać z innymi.