Ząbkowice4YOU.pl to mobilny portal, na którym znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego, co dzieje się na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Podajemy to, co ważne w życiu publicznym i gospodarczym, istotne w sferze aktywności społecznej, interesujące w dziedzinie kultury i sportu. Zamieszczamy notatki o tym, co się zdarzyło i zapowiedzi wydarzeń. Publikujemy wiadomości i komunikaty przekazywane przez instytucje publiczne, przez mieszkańców i gości, bo naszą misją jest budowanie dobrze poinformowanego społeczeństwa obywatelskiego. Systematycznie rośnie liczba internautów korzystających z naszego portalu.

Ząbkowice4YOU.pl proponuje umieszczanie reklam, bo jest przestrzenią skutecznej i masowej promocji Twoich produktów, usług lub tego, co chcesz zaproponować odbiorcom portalu. Wystarczy, że prześlesz elektronicznie swój materiał lub zamówisz jego przygotowanie przez nasz zespół, a reklama ukaże się w wybranej przez Ciebie formie – zobacz możliwe formy reklamy. Ceny usług reklamowych ustalamy indywidualnie z reklamodawcą w oparciu o obowiązujący cennik w zależności od lokalizacji reklamy i czasu jej emisji.

Ząbkowice 4YOU współpracuje z innymi portalami informacyjnymi i tematycznymi, mamy też swoje “końcówki” w portalach społecznościowych. To oznacza, że Twoja reklama może też znaleźć się w wielu innych miejscach. Oferujemy reklamodawcom lokowanie produktu w tzw. „Porównywarce”, co znacząco wzmacnia ofertę produktu czy usługi. Dzięki reklamie na naszym portalu Twoje produkty i Twoje usługi stają się interesujące i dostępne, bo wystarczy kliknąć na wyświetlacz, by znaleźć się na Twojej stronie internetowej.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.