„Frankenstein Children” są najlepsi. Wygrali w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław tytuł najlepszego zespołu dnia, o czym zdecydowali radiosłuchacze i fani zespołu.

Teraz jako jedna z trzech grup walczą o możliwość zagrania koncertu „na żywo” w studiu koncertowym radia publicznego. O mobilizacji fanów grupy oraz sympatyków wszystkiego, co muzyczne i ząbkowickie, pisaliśmy już wczoraj. Popierajmy FRANKENSTEIN CHILDREN. Głosowanie trwa do 17 stycznia 2014 r. do godz. 8:00. Raz jeszcze zachęcamy do wysyłania sms-ów na nr 72280 o treści: RW BITWA 3

Przypominamy również, że inny Ząbkowiczanin – Krzysztof Abrahamowicz walczy o laur „Osoba z WENĄ”. Plebiscyt ogłoszony przez portal kreatywności VVENA.PL trwa nadal. Jak już informowaliśmy Państwa, ząbkowicki artysta malarz i poeta przez długi czas był liderem konkursu, a obecnie plasuje się na drugiej pozycji. Do sukcesu brakuje mu nieco ponad 100 głosów. Prosimy zatem o kliknięcie TUTAJ i głosowanie na człowieka z Ząbkowic w plebiscycie obejmującym całe dawne województwo wałbrzyskie.

Fot: Frankenstein CHILdren - Facebook
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolędy świata ciszy
Następny artykułNowy szef Policji
Zabkowice4YOU.PL to mobilny portal, na którym znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego, co dzieje się na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Podajemy to, co ważne w życiu publicznym i gospodarczym, istotne w sferze aktywności społecznej, interesujące w dziedzinie kultury i sportu.

1 KOMENTARZ

  1. […] muzycy dziękują z wszystkie nadesłane dla nich SMS-y. Do wspierania „Frankenstein Children” zachęcaliśmy na naszym portalu w tym tygodniu. Zapewniają, iż będą bardzo starannie przygotowywać się do finału. Trzymajmy zatem kciuki, […]

Comments are closed.