>> Już wiosną tego roku w (…) ruszy budowa nowego zakładu produkcyjnego japońskiej firmy Nifco. Dzisiaj podczas konferencji prasowej przedstawiciele koncernu zapowiedzieli przyspieszenie inwestycji. Rozbudowa zakładu Nifco to nowe miejsca pracy, co jest bardzo ważne, ale też jasny sygnał, że współpraca z miastem i WSSE „Invest-Park” układa się dobrze i procentuje. Przedsiębiorca zainwestuje co najmniej 60 mln złotych oraz zatrudni 180 nowych pracowników. Rekrutacja nowej załogi już praktycznie ruszyła. <<

Od takiej informacji zaczął swój kolejny wpis Krzysztof Kotowicz – jeden z blogerów publikujących na naszym portalu. We wpisie tym opublikowanym 16 stycznia br. napisał również:

Minęły prawie cztery lata, połowa obszaru ząbkowickiej podstrefy ekonomicznej nadal jest pusta i nikt już nawet nie mówi o jej poszerzeniu, o co zabiegałem – jeszcze jako burmistrz – składając wstępny i zatwierdzony przez ówczesnego ministra gospodarki, wniosek. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że działalność produkcyjna jest jedną z sił napędowych każdej gospodarki. Daje też miejsca pracy i generuje rozwój sektora usług.

Wśród blogerów piszących na portalu ZĄBKOWICE4YOU.PL są także: Marek Ciapka, Danuta Tkaczonek, Zbigniew Senkowski, Radosław Tarach, i  Krzysztof Woliński. Zapraszamy kolejne osoby chcące pisać o tym, co ważne, inspirujące, niepokojące, ciekawe lub miłe z punktu widzenia mieszkańców Powiatu Ząbkowickiego lub związanych z tym terenem. Jest już także fotoblog, do odwiedzania którego zachęcamy.