Z niekłamaną ciekawością i narastającym zainteresowaniem wyczekuję (…) zapowiedzianych konsultacji z mieszkańcami związanych z aktualizacją strategii rozwoju Gminy. Świetnie, że zostanie uaktualniona. <<

Tak pisze Danuta Tkaczonek w jednym ze swoich wpisów na blogu publikowanym przez nasz portal. W wpisie z  14 grudnia br. radna napisała także:

>> Nie powinno ujść naszej uwadze czy będzie to autentyczny dokument planistyczny uwzględniający wszystkie miarodajne czynniki, atuty i niedobory Gminy Ząbkowice Śląskie, czy zbiór intencji, pobożnych życzeń, obiegowych opinii i haseł brzmiących jak program wyborczy kandydata na burmistrza jakiejkolwiek gminy w Polsce. <<

Wśród blogerów piszących na portalu ZĄBKOWICE4YOU.PL – jak już wcześniej pisaliśmy – są także: Radosław Tarach, Marek Ciapka, Krzysztof Kotowicz, Zbigniew Senkowski i Krzysztof Woliński. Dotąd, mimo skierowanego zaproszenia, pisania blogów nie podjęli się wójtowie i burmistrzowie gmin Powiatu Ząbkowickiego oraz starosta ząbkowicki. Wkrótce spodziewamy się innych osób piszących o tym, co ważne, inspirujące, niepokojące, ciekawe lub miłe z punktu widzenia mieszkańców Powiatu Ząbkowickiej. Niedługo pojawi się także fotoblog, który już polecamy. Zachęcamy osoby chcące pisać lub dzielić się swoimi fotograficznymi obserwacjami do kontaktu z naszym portalem.

1 KOMENTARZ

  1. Może by tak zacząć od zrobienia porządnego zdjęcia pani Danusi? Patrząc na aktualne mam wrażenie, że poziom stężenia alkoholu we krwi mej przekracza co najmniej średnią krajową zaburzając jednocześnie ostrość widzenia.

Comments are closed.